Grzejnik ławkowy / Grzejnik pod biurko

Specjalnie opracowany system ogrzewania nóg na podczerwień Welltherm oferuje energooszczędną alternatywę dla poprzednich systemów grzewczych z myślą o stanowiskach biurowych czy kościołów.

Za pomocą kilku śrub i uchwytów montażowych zintegrowanych z obudową, grzejnik można zamontować bezpośrednio pod stołem biurowym lub pod siedziskiem, aby zaoszczędzić miejsce. Grzejniki promieniują bezpośrednio w dół i ogrzewają podłogę. 

Tył promiennika podczerwieni jest doskonale izolowany, dzięki czemu temperatura z tyłu nie przekracza 40 ºC. Z przodu grzejnika panuje temperatura ok. 75 ºC – optymalne ciepło dla komfortowo ciepłego obszaru stóp. Podłoga, a tym samym cała przestrzeń na nogi, po podgrzaniu nabierają przyjemnej temperatury, którą użytkownik może dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Do sterowania ogrzewaniem polecamy termostat wtykowy, który automatycznie reguluje ogrzewanie w godzinach pracy biura i zapewnia przyjemną temperaturę przez cały czas. Kolejną dużą zaletą jest zamiana połączonych rzędów siedzeń w segmenty, w zależności od oczekiwanej liczby odwiedzających.. To skutecznie zapobiega nagrzewaniu się nieużywanych powierzchni.

Model

Wymiar (cm)

Moc (W)

Waga (kg)

CB0100 / ST0100

60 x 30 x 3

100

3,5

CB0150 / ST0150

100 x 30 x 3

150

5,6